Soutěže / 2017-2018 / Krajský přebor mládeže

Finálový turnaj KP mládeže 2018

Říčany, 23.-24.6.2018


    Výsledky na chess-results.com
    Postupující do finále KP
    aktualizováno 20.06.2018 10:23
    přímo postupující
    postupující ZK
    náhradník
    dívka
    divoká karta
    z jiné kategorie
    potvrzená účast
    přihlášen
    nezúčastní se
    PP Mistrovství Čech
    Z jiné kategorie:
    Věkem přísluší do mladší kategorie, ale splnil kritéria i pro starší kategorii
    Postupy:
    KP - přímý postup: krajský přeborník 2017, MČ - přímý postup na MČ 2018, MČR - postup na MČR 2018
    ELO - přímý postup podle LOK z 5.1.2018 nebo z 5.9.2017: kat. H16 - ELO>=1550, kat. H14 - ELO>=1400, ostatní kat.- jakékoliv ELO
    ELO:
    HD12-HD16 - ELO ČR pro praktický šach, HD10 - ELO ČR pro rapid šach
    č.LOKJménonar.OddílregionELOPostupÚčastPoznámka
    kategorie HD16
    36584 Voříšek Jakub 2003 TJ Spartak Vlašim SE 2174 ELO 1.2018, MČR NE
    39766 Novotný Martin 2003 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1869 ELO 1.2018 NE
    1 41378 Döme Michal 2003 ŠK JOLY Lysá nad Labem SD 1792 ELO 1.2018 PR
    2 39709 Šulc Jakub 2003 Šachklub města Dobrovice, z.s. SC 1769 ELO 1.2018 PR
    3 39412 Popovský Ondřej 2004 Sokol Buštěhrad SB 1722 ELO 1.2018 PR
    4 38542 Handl Petr 2004 Šachový klub Zdice SB 1700 ELO 1.2018, MČ PR
    5 38642 Švejk Martin 2004 Sokol Mladá Boleslav SC 1676 ELO 1.2018, KP H14 PR
    6 36013 Škrabánek Matěj 2003 DDM Symfonie Poděbrady SD 1659 ELO 1.2018 PR
    39764 Němeček Lukáš 2004 DDM Symfonie Poděbrady SD 1654 ELO 1.2018 NE
    7 41441 Štěpán Vojtěch 2003 TJ Jawa Brodce SE 1635 ELO 1.2018, KP H16 PR
    8 40827 Bartoš Václav 2004 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1630 ELO 1.2018 PR
    9 36245 Kurek Pavel 2003 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1626 ELO 1.2018 PR
    10 40906 Harcuba Adam 2003 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1623 ELO 1.2018 PR
    11 44760 Němec Jáchym 2008 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1566 ELO 1.2018, MČR PR
    12 40041 Šmolík Jáchym 2007 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1545 ELO 1.2018, MČ PR
    13 44839 Křížek Kryštof 2004 TJ Spartak Vlašim SE 1523 ELO 1.2018 PR
    14 41475 Hrubý Matěj 2003 Šachový klub Příbram-Baník SA 1321 ZK 1 PR
    15 41815 Králík Kristián 2004 Šachový klub Příbram-Baník SA 1099 ZK 2 PR
    16 42784 Jelínek Oliver 2004 ŠK Řevnice SB 1432 ZK 1 PR
    42380 Kubín Lukáš 2004 Sokol Buštěhrad SB 1465 ZK 2 NE
    17 41662 Špringl Matěj 2003 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1535 ZK 1 PR
    41819 Šelder Jan 2004 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1230 ZK 2 NE
    39112 Kubíče Jakub 2003 Šachový klub Světlá nad Sázavou SD 1653 ZK 1 NE přestup mimo kraj
    18 40920 Laštovka Ondřej 2004 DDM Symfonie Poděbrady SD 1476 ZK 2 PR
    19 42187 Strnad Michael 2003 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1429 ZK 1 PR
    20 43256 Fischer Otto 2003 TJ Jawa Brodce SE 1399 ZK 2 PR
    21 38380 Mačok Martin 2004 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1545 ZK 3 PR
    22 46534 Hofmeister Matouš 2003 Šachový klub Zdice SB 1379 N PR za Kubíčeho
    23 37381 Zemen Pavel 2004 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1378 N PR za Novotného
    24 38179 Moulík Jakub 2004 TJ Spartak Vlašim SE 1200 N PR za Voříška
    25 39648 Rubeš Vojtěch 2004 ŠK Spartak Čelákovice SD 1286 DK KM 1 PR
    26 38614 Šinágl Matěj 2004 ŠK Řevnice SB 1199 DK KM 2 PR
    27 38383 Heger Jan 2003 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1527 DK P 1 PR
    28 DK P 2
    29 45949 Jankovská Hana 2003 ŠK Spartak Čelákovice SD 1384 D PR
    30 41744 Kováříková Eliška 2004 Šachový klub Příbram-Baník SA 1348 D PR
    31 46263 Steinová Kamila 2004 Šachová škola STAMAT, z.s. SE 1337 D PR
    32 46699 Fuxová Patricie 2003 Šachová škola STAMAT, z.s. SE 1039 D PR
    kategorie HD14
    38405 Vojta Jakub 2005 TJ Spartak Vlašim SE 2037 ELO 1.2018, MČR NE
    41444 Dudek Vojtěch 2005 TJ Jawa Brodce SE 1893 ELO 1.2018, MČR NE
    42141 Pecka Jan 2006 Sokol Brandýs nad Labem SC 1533 ELO 1.2018, KP H12, MČR NE
    1 39098 Mošovský Jakub 2005 Sokol Buštěhrad SB 1338 ELO 1.2018 PR
    44042 Kořínek Jáchym 2005 Šachklub města Dobrovice, z.s. SC 1384 ELO 1.2018 NE
    2 44828 Tvaroh Vítězslav 2005 Sokol Buštěhrad SB 1281 ELO 1.2018 PR
    3 47773 Španěl Benedikt 2005 Šachový klub při MĚÚ Hostomice SA 1000 ZK 1 PR
    4 44529 Čuvala Tibor 2006 Šachový klub Zdice SB 1346 ZK 1 PR
    5 44830 Hadrava Lukáš 2005 Sokol Buštěhrad SB 1474 ZK 2 PR
    6 45004 Vengrin Jakub 2005 Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. SB 1049 ZK 3 PR
    7 49506 Učík Jakub 2006 ŠK Rakovník SB 1000 ZK 4 PR
    8 42110 Beran Jakub 2006 Sokol Bakov nad Jizerou SC 1349 ZK 1 PR
    9 46303 Podlipský Petr 2005 Sokol Mladá Boleslav SC 1427 ZK 2 PR
    10 41125 Švejdar Petr 2006 Sokol Bakov nad Jizerou SC 1163 ZK 3 PR
    11 41126 Šťastný Šimon 2006 Sokol Bakov nad Jizerou SC 1092 ZK 4 PR
    12 46092 Hamsa Vojtěch 2005 SPORTOVNÍ KLUBY Slavoj Čáslav SD 1152 ZK 1 PR
    13 44763 Kubíček Daniel 2006 ŠK Spartak Čelákovice SD 1388 ZK 2 PR
    14 44765 Sedmihradský Martin 2005 ŠK Spartak Čelákovice SD 1029 ZK 3 PR
    15 38655 Filip Štěpán 2005 TJ Spartak Vlašim SE 1365 ZK 1 PR
    16 42766 Hampl David 2005 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1373 ZK 2 PR
    17 43868 Jelínek František 2005 TJ Spartak Vlašim SE 1373 ZK 3 PR
    18 42393 Bláha Tomáš 2005 TJ Jawa Brodce SE 1216 ZK 4 PR
    19 43891 Pravda Petr 2005 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1331 ZK 5 PR
    20 43746 Feix Adam 2005 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1207 ZK 6 PR
    21 39399 Vopálka Filip 2005 TJ Spartak Vlašim SE 1388 ZK 7 PR
    22 38654 Kůra Filip 2005 TJ Spartak Vlašim SE 1267 N PR za Dudka
    23 47885 Brattoli Bruno 2006 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1220 N PR za Vojtu
    24 39406 Karpecki Jiří 2006 ŠK Řevnice SB 1171 N PR za Kořínka
    25 46944 Hepnar Lukáš 2005 Sokol Brandýs nad Labem SC 1172 DK KM 1 PR
    26 33654 Burda Jakub 2006 T.J. Sokol Mšeno - šachový oddíl SC 1172 DK KM 2 PR
    27 40039 Mandát Kryštof 2005 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1169 DK P 1 PR
    28 43747 Václavík Richard 2006 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1091 DK P 2 PR
    29 41615 Strnadová Monika 2005 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1481 D PR
    30 43195 Mehesová Veronika 2006 Sokol Buštěhrad SB 1100 D PR
    31 45661 Glasbergerová Lucie 2006 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1068 D PR
    32 38613 Karpecká Marie 2006 ŠK Řevnice SB 1038 D PR
    33 47198 Nováková Kamila 2005 Sokol Buštěhrad SB 1031 D PR
    34 42915 Jandová Zuzana 2006 ŠK Spartak Čelákovice SD 1004 D PR
    kategorie HD12
    40041 Šmolík Jáchym 2007 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1545 ELO 1.2018, MČR NE hraje H16
    44760 Němec Jáchym 2008 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1566 ELO 1.2018, MČR NE hraje H16
    1 45341 Pressler Tobias 2008 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1477 ELO 1.2018, KP H10, MČR PR
    2 42713 Seidl Jan 2007 TJ Kralupy nad Vltavou SC 1440 ELO 1.2018 PR
    3 42788 Pešek Antonín 2007 ŠK Spartak Čelákovice SD 1247 ELO 9.2017 PR
    4 46538 Svoboda Jan 2007 Šachová škola STAMAT, z.s. SE 1245 ELO 9.2017 PR
    5 44652 Budoš Adam 2008 Šachový klub Příbram-Baník SA 1000 ZK 1 PR
    6 46938 Pospíšil Jan 2008 Šachový klub Příbram-Baník SA 1000 ZK 2 PR
    7 42694 Tutr Tomáš 2007 Šachový klub Velvary SB 1137 ZK 1 PR
    8 46626 Vyšinský Otakar 2008 ŠK Řevnice SB 1223 ZK 2 PR
    9 46189 Šteňo Patrik 2008 ŠK Řevnice SB 1250 ZK 3 PR
    10 44798 Beaufort Oliver 2007 ŠK Řevnice SB 1085 ZK 4 PR
    11 46247 Lauryn Lukáš 2007 Sokol Bakov nad Jizerou SC 1017 ZK 1 PR
    12 45162 Kolman Petr 2007 Sokol Bakov nad Jizerou SC 1057 ZK2 PR
    13 47661 Bezděk Tomáš 2007 TJ Kralupy nad Vltavou SC 1199 ZK 3 PR
    14 46168 Stejný Michal 2008 Sokol Brandýs nad Labem SC 1030 ZK 4 PR
    15 44764 Sedmihradský Tomáš 2008 ŠK Spartak Čelákovice SD 1223 ZK 1 PR
    16 44255 Dejmek Tomáš 2007 DDM Kolín SD 1246 ZK 2 PR
    17 47725 Mrázek Adam 2008 DDM Symfonie Poděbrady SD 1074 ZK 3 PR
    18 44841 Veselý Jan 2007 TJ Spartak Vlašim SE 1112 ZK 1 PR
    19 46536 Křivánek Dalibor 2008 Šachová škola STAMAT, z.s. SE 1074 ZK 2 PR
    20 43453 Vopálka Vojtěch 2007 TJ Spartak Vlašim SE 1212 ZK 3 PR
    21 44512 Čermák Filip 2007 ŠK Medvědi Zvole SE 1181 ZK 4 PR
    22 44517 Rybáček Jan 2008 ŠK Medvědi Zvole SE 1100 ZK 5 PR
    23 44513 Jouja Matyáš 2008 ŠK Medvědi Zvole SE 1100 ZK 6 PR
    24 48004 Hodek Martin 2007 ŠK JOLY Lysá nad Labem SB 1182 N PR za Kubína H16
    25 47754 Gott Adam 2008 DDM Symfonie Poděbrady SD 1100 N PR za Němečka H16
    26 44168 Cába Adam 2007 Sokol Buštěhrad SB 1309 DK KM 1 PR
    27 41206 Kůrka Marek 2007 ŠK Medvědi Zvole SE 1100 DK KM 2 PR
    28 40078 Kudrna Martin 2008 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1051 DK P 1 PR
    29 45219 Zelenka Lukáš 2008 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1100 DK P 2 PR
    30 47475 Burianová Adéla 2008 ŠK Český Brod SD 1100 D PR
    31 47159 Žoudlíková Veronika 2008 TJ Kavalier Sázava z.s. SE 1060 D PR
    32 45500 Růžičková Ivana 2007 Sokol Buštěhrad SB 1049 D PR
    33 47733 Černá Tereza 2007 ŠK Řevnice SB 1000 D PR
    34 49559 Vinšová Tereza 2007 ŠK Řevnice SB 1000 D PR
    35 49341 Guzková Stella 2007 ŠK Spartak Čelákovice SD 1000 D PR
    kategorie HD10
    1 46420 Síleš Jan 2009 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1360 PR
    2 44162 Švarc Kryštof 2009 Sokol Buštěhrad SB 1420 PR
    3 45366 Barták Josef 2009 ŠK Řevnice SB 1420 PR
    4 47685 Mácha Jan 2009 Šachový klub Příbram-Baník SA 1000 ZK 1 PR
    5 47327 Nykonyuk Lev 2010 TJ Jince SA 1000 ZK 2 PR
    6 45498 Hrubý Filip 2009 Sokol Buštěhrad SB 1096 ZK 1 PR
    7 45471 Kohm Patrik 2009 Šachový klub Velvary SB 1066 ZK 2 PR
    8 44165 Mehes Lukáš 2009 Sokol Buštěhrad SB 1100 ZK 3 PR
    9 47758 Mruškovič Ondřej 2011 Šachový klub Zdice SB 1074 ZK 4 PR
    10 49505 Krajíček Matthew 2009 ŠK Rakovník SB 1000 ZK 5 PR
    11 46023 Langmaier Michal 2009 TJ Kralupy nad Vltavou SC 1224 ZK 1 PR
    12 47723 Kos Patrik 2009 Šachklub města Dobrovice, z.s. SC 1000 ZK 2 PR
    13 47575 Šťastný Matěj 2009 Sokol Bakov nad Jizerou SC 1000 ZK 3 PR
    45930 Hloušek Jakub 2009 TJ Neratovice SC 1000 ZK 4 NE
    14 46724 Ocelák David 2009 ŠK JOLY Lysá nad Labem SD 1103 ZK 1 PR
    15 47587 Topenčík Bruno 2010 ŠK Spartak Čelákovice SD 1086 ZK 2 PR
    47753 Čížek Petr 2009 DDM Symfonie Poděbrady SD 1000 ZK 3 NE
    16 44678 Mlýnek Jakub 2010 TJ Jawa Brodce SE 1250 ZK 1 PR
    17 46264 Stein Michael 2009 Šachová škola STAMAT, z.s. SE 1226 ZK 2 PR
    18 48869 Pešta Milan 2009 TJ Kavalier Sázava z.s. SE 1248 ZK 3 PR
    19 48122 Slánský Jáchym 2009 Šachová škola STAMAT, z.s. SE 1100 ZK 4 PR
    20 46600 Procházka Matěj 2009 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1100 ZK 5 PR
    21 48801 Machyán Lukáš 2010 TJ Spartak Vlašim SE 1100 ZK 6 PR
    47759 Zeman Daniel Nikolas 2010 TJ Spartak Vlašim SE 1250 ZK 7 NE
    22 47573 Zíta Filip 2009 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1100 ZK 8 PR
    23 48792 Mrázek Štěpán 2011 DDM Symfonie Poděbrady SD 1100 N PR za Čížka
    24 47163 Bernáth Jakub 2009 TJ Kavalier Sázava z.s. SE 1093 PR za Zemana
    25 48848 Ocelák Lukáš 2011 ŠK JOLY Lysá nad Labem SD 1000 DK KM 1 PR
    26 DK KM 2
    27 46423 Němec Mikuláš 2010 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1059 DK P 1 PR
    28 45220 Zelenka Tomáš 2010 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1000 DK P 2 PR
    29 47490 Štanderová Natálie 2009 TJ Spartak Vlašim SE 1085 D PR
    30 47576 Beranová Marta 2010 Sokol Bakov nad Jizerou SC 1000 D PR
    31 47794 Helebrandová Eliška 2009 TJ Spartak Vlašim SE 1000 D PR
    32 47492 Šťastná Lenka 2009 TJ Spartak Vlašim SE 1000 D PR
    33 48866 Žoudlíková Romama 2011 TJ Kavalier Sázava z.s. SE 1000 D PR