Soutěže / 2017-2018 / Krajský přebor mládeže

Finálový turnaj KP mládeže 2018

Říčany, 23.-24.6.2018


    Postupující do finále KP
    aktualizováno 13.05.2018 22:21
    přímo postupující
    postupující ZK
    náhradník
    dívka
    divoká karta
    z jiné kategorie
    potvrzená účast
    přihlášen
    nezúčastní se
    PP Mistrovství Čech
    Z jiné kategorie:
    Věkem přísluší do mladší kategorie, ale splnil kritéria i pro starší kategorii
    Postupy:
    KP - přímý postup: krajský přeborník 2017, MČ - přímý postup na MČ 2018, MČR - postup na MČR 2018
    ELO - přímý postup podle LOK z 5.1.2018 nebo z 5.9.2017: kat. H16 - ELO>=1550, kat. H14 - ELO>=1400, ostatní kat.- jakékoliv ELO
    ELO:
    HD12-HD16 - ELO ČR pro praktický šach, HD10 - ELO ČR pro rapid šach
    č.LOKJménonar.OddílregionELOPostupÚčastPoznámka
    kategorie HD16
    38405 Vojta Jakub 2005 TJ Spartak Vlašim SE 2037 ELO 1.2018, MČR
    1 36584 Voříšek Jakub 2003 TJ Spartak Vlašim SE 2174 ELO 1.2018, MČR
    41444 Dudek Vojtěch 2005 TJ Jawa Brodce SE 1893 ELO 1.2018, MČR
    2 39766 Novotný Martin 2003 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1869 ELO 1.2018
    3 41378 Döme Michal 2003 ŠK JOLY Lysá nad Labem SD 1792 ELO 1.2018
    4 38542 Handl Petr 2004 Šachový klub Zdice SB 1700 ELO 1.2018, MČ
    5 36013 Škrabánek Matěj 2003 DDM Symfonie Poděbrady SD 1659 ELO 1.2018
    6 39709 Šulc Jakub 2003 Šachklub města Dobrovice, z.s. SC 1769 ELO 1.2018
    7 39764 Němeček Lukáš 2004 DDM Symfonie Poděbrady SD 1654 ELO 1.2018
    8 36245 Kurek Pavel 2003 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1626 ELO 1.2018
    9 44839 Křížek Kryštof 2004 TJ Spartak Vlašim SE 1523 ELO 1.2018
    40041 Šmolík Jáchym 2007 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1545 ELO 1.2018, MČ
    10 38642 Švejk Martin 2004 Sokol Mladá Boleslav SC 1676 ELO 1.2018, KP H14
    11 40906 Harcuba Adam 2003 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1623 ELO 1.2018
    12 39412 Popovský Ondřej 2004 Sokol Buštěhrad SB 1722 ELO 1.2018
    13 41441 Štěpán Vojtěch 2003 TJ Jawa Brodce SE 1635 ELO 1.2018, KP H16
    44760 Němec Jáchym 2008 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1566 ELO 1.2018, MČR
    14 40827 Bartoš Václav 2004 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1630 ELO 1.2018
    15 SA ZK 1
    16 SA ZK 2
    17 42784 Jelínek Oliver 2004 ŠK Řevnice SB 1432 ZK 1
    18 42380 Kubín Lukáš 2004 Sokol Buštěhrad SB 1465 ZK 2
    19 SC ZK 1
    20 SC ZK 2
    21 39112 Kubíče Jakub 2003 Šachový klub Světlá nad Sázavou SD 1653 ZK 1
    22 40920 Laštovka Ondřej 2004 DDM Symfonie Poděbrady SD 1476 ZK 2
    23 42187 Strnad Michael 2003 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1429 ZK 1
    24 43256 Fischer Otto 2003 TJ Jawa Brodce SE 1399 ZK 2
    25 38380 Mačok Martin 2004 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1545 ZK 3
    26 DK KM 1
    27 DK KM 2
    28 DK P 1
    29 DK P 2
    kategorie HD14
    1 38405 Vojta Jakub 2005 TJ Spartak Vlašim SE 2037 ELO 1.2018, MČR
    2 41444 Dudek Vojtěch 2005 TJ Jawa Brodce SE 1893 ELO 1.2018, MČR
    40041 Šmolík Jáchym 2007 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1545 ELO 1.2018, MČR
    44760 Němec Jáchym 2008 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1566 ELO 1.2018, MČR
    3 42141 Pecka Jan 2006 Sokol Brandýs nad Labem SC 1533 ELO 1.2018, KP H12, MČR
    4 39098 Mošovský Jakub 2005 Sokol Buštěhrad SB 1338 ELO 1.2018
    5 44042 Kořínek Jáchym 2005 Šachklub města Dobrovice, z.s. SC 1384 ELO 1.2018
    6 44828 Tvaroh Vítězslav 2005 Sokol Buštěhrad SB 1281 ELO 1.2018
    7 SA ZK 1
    8 44529 Čuvala Tibor 2006 Šachový klub Zdice SB 1346 ZK 1
    9 44830 Hadrava Lukáš 2005 Sokol Buštěhrad SB 1474 ZK 2
    10 45004 Vengrin Jakub 2005 Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. SB 1049 ZK 3
    11 Učík Jakub 2006 ŠK Rakovník SB ZK 4 registrace
    12 SC ZK 1
    13 SC ZK 2
    14 SC ZK 3
    15 SC ZK 4
    16 46092 Hamsa Vojtěch 2005 SPORTOVNÍ KLUBY Slavoj Čáslav SD 1152 ZK 1
    17 44763 Kubíček Daniel 2006 ŠK Spartak Čelákovice SD 1388 ZK 2
    18 44765 Sedmihradský Martin 2005 ŠK Spartak Čelákovice SD 1029 ZK 3
    19 38655 Filip Štěpán 2005 TJ Spartak Vlašim SE 1365 ZK 1
    20 42766 Hampl David 2005 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1373 ZK 2
    21 43868 Jelínek František 2005 TJ Spartak Vlašim SE 1373 ZK 3
    22 42393 Bláha Tomáš 2005 TJ Jawa Brodce SE 1216 ZK 4
    23 43891 Pravda Petr 2005 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1331 ZK 5
    24 43746 Feix Adam 2005 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1207 ZK 6
    25 39399 Vopálka Filip 2005 TJ Spartak Vlašim SE 1388 ZK 7
    26 DK KM 1
    27 DK KM 2
    28 DK P 1
    29 DK P 2
    kategorie HD12
    1 40041 Šmolík Jáchym 2007 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1545 ELO 1.2018, MČR
    2 44760 Němec Jáchym 2008 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1566 ELO 1.2018, MČR
    3 45341 Pressler Tobias 2008 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1477 ELO 1.2018, KP H10, MČR
    4 42713 Seidl Jan 2007 TJ Kralupy nad Vltavou SC 1440 ELO 1.2018
    5 42788 Pešek Antonín 2007 ŠK Spartak Čelákovice SD 1247 ELO 9.2017
    6 46538 Svoboda Jan 2007 Šachová škola STAMAT, z.s. SE 1245 ELO 9.2017
    7 SA ZK 1
    8 SA ZK 2
    9 42694 Tutr Tomáš 2007 Šachový klub Velvary SB 1137 ZK 1
    10 46626 Vyšinský Otakar 2008 ŠK Řevnice SB 1223 ZK 2
    11 46189 Šteňo Patrik 2008 ŠK Řevnice SB 1250 ZK 3
    12 44798 Beaufort Oliver 2007 ŠK Řevnice SB 1085 ZK 4
    13 SC ZK 1
    14 SC ZK 2
    15 SC ZK 3
    16 SC ZK 4
    17 44764 Sedmihradský Tomáš 2008 ŠK Spartak Čelákovice SD 1223 ZK 1
    18 44255 Dejmek Tomáš 2007 DDM Kolín SD 1246 ZK 2
    19 47725 Mrázek Adam 2008 DDM Symfonie Poděbrady SD 1074 ZK 3
    20 44841 Veselý Jan 2007 TJ Spartak Vlašim SE 1112 ZK 1
    21 46536 Křivánek Dalibor 2008 Šachová škola STAMAT, z.s. SE 1074 ZK 2
    22 43453 Vopálka Vojtěch 2007 TJ Spartak Vlašim SE 1212 ZK 3
    23 44512 Čermák Filip 2007 ŠK Medvědi Zvole SE 1181 ZK 4
    24 44517 Rybáček Jan 2008 ŠK Medvědi Zvole SE 1100 ZK 5
    25 44513 Jouja Matyáš 2008 ŠK Medvědi Zvole SE 1100 ZK 6
    26 DK KM 1
    27 DK KM 2
    28 DK P 1
    29 DK P 2
    kategorie HD10
    1 46420 Síleš Jan 2009 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1360
    2 44162 Švarc Kryštof 2009 Sokol Buštěhrad SB 1420
    3 45366 Barták Josef 2009 ŠK Řevnice SB 1420
    4 SA ZK 1
    5 SA ZK 2
    6 45498 Hrubý Filip 2009 Sokol Buštěhrad SB 1096 ZK 1
    7 45471 Kohm Patrik 2009 Šachový klub Velvary SB 1066 ZK 2
    8 44165 Mehes Lukáš 2009 Sokol Buštěhrad SB 1100 ZK 3
    9 47758 Mruškovič Ondřej 2011 Šachový klub Zdice SB 1074 ZK 4
    10 Krajíček Matthew 2009 ŠK Rakovník SB ZK 5 registrace
    11 SC ZK 1
    12 SC ZK 2
    13 SC ZK 3
    14 SC ZK 4
    15 46724 Ocelák David 2009 ŠK JOLY Lysá nad Labem SD 1103 ZK 1
    16 47587 Topenčík Bruno 2010 ŠK Spartak Čelákovice SD 1086 ZK 2
    17 47753 Čížek Petr 2009 DDM Symfonie Poděbrady SD 0 ZK 3
    18 44678 Mlýnek Jakub 2010 TJ Jawa Brodce SE 1250 ZK 1
    19 46264 Stein Michael 2009 Šachová škola STAMAT, z.s. SE 1226 ZK 2
    20 48869 Pešta Milan 2009 TJ Kavalier Sázava z.s. SE 1248 ZK 3
    21 48122 Slánský Jáchym 2009 Šachová škola STAMAT, z.s. SE 1100 ZK 4
    22 46600 Procházka Matěj 2009 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1100 ZK 5
    23 48801 Machyán Lukáš 2010 TJ Spartak Vlašim SE 1100 ZK 6
    24 47759 Zeman Daniel Nikolas 2010 TJ Spartak Vlašim SE 1250 ZK 7
    25 47573 Zíta Filip 2009 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1100 ZK 8
    26 DK KM 1
    27 DK KM 2
    28 DK P 1
    29 DK P 2